خانه » دانلود برنامه ریکاوری عکس و فیلم (پیشرفته) Photo and video recovery 11.7.3 برای اندروید

برنامه ریکاوری عکس و فیلم (پیشرفته)

برنامه ریکاوری عکس و فیلم (پیشرفته)
  • رای: 28
  • نظر: 0
محبوبیت 71% 71%

اسکرین شات ها

برنامه ریکاوری عکس و فیلم (پیشرفته)برنامه ریکاوری عکس و فیلم (پیشرفته)برنامه ریکاوری عکس و فیلم (پیشرفته)برنامه ریکاوری عکس و فیلم (پیشرفته)

برنامه ریکاوری عکس و فیلم (پیشرفته)

ما امروز در شهراندروید مایلیم که یک برنامه بسیار کار امد در دسته ابزارها به نام ریکاوری عکس و فیلم را برای شما عزیزان معرفی کنیم. شاید برای شما هم پیش امده است که چیز های مهمی که در گوشی خود داشتید حذف شده باشد. امروز برنامه ایی منتشر کردیم که تمامی عکس و فیلم، اهنگ، فایل های پاک شده شما را برمی گرداند. همینطور می توانید عکس و فیلم های کارت حافظه را هم بر گردانید. یا که میتوانید اهنگ،عکس، فیلم و یا فایل های برگردانده شده را از هم جدا کنید و یا دسته بندی کنید.

از بعد از نصب این برنامه در موبایل خود دیگر نگران فیلم و عکس های پاک شده خود نباشید. دارای رابط کاربری بسیار روان که با یک یا دوبار کار می توانید به راحتی با ان کار کنید. فایل های ریکاوری شده در پوشه ایی به نام مای گالری در گوشیتان ذخیره می شود که اگر در گالری خود عکس و فیلم ها را ندید نگران نباشید وارد پوشه مای گالری شوید و انها را ببینید. یک برنامه بسیار حرفه ایی و عالی که مشکل شما را در کمترین زمان ممکن حل می کند! برای نصب این برنامه کافی است که به باکس دانلود سایت مراجعه کنید و با لینک مستقیم دریافت کنید.

 

برنامه ریکاوری عکس و فیلم (پیشرفته)
دانلود برنامه برنامه ریکاوری عکس و فیلم (پیشرفته) با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *