خانه » دانلود نرم افزار آتودسک Autodesk sketchbook 5.3.1 برای اندروید

نرم افزار آتودسک Autodesk sketchbook

نرم افزار آتودسک Autodesk sketchbook
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

نرم افزار آتودسک Autodesk sketchbookنرم افزار آتودسک Autodesk sketchbookنرم افزار آتودسک Autodesk sketchbookنرم افزار آتودسک Autodesk sketchbookنرم افزار آتودسک Autodesk sketchbookنرم افزار آتودسک Autodesk sketchbook

نرم افزار آتودسک Autodesk sketchbook

نرم افزار اتودسک یک مجموعه از نرم افزارهای کاربردی برای طراحی، مدلسازی، ترسیم و تولید نقشه های سه بعدی و دو بعدی است. این مجموعه شامل نرم افزارهایی مانند اتوکد (AutoCAD) 3ds Max، Maya، Fusion 360 رویت و… می باشد.

نرم افزاری است که بیشترین اتوکد شناخته شدگی را در بین نرم افزارهای طراحی و مدل سازی دارد. این نرم افزار به طراحان، مهندسان، معماران و سایر حرفه ایان مرتبط با حوزه های محتلفی از جمله مهندسی عمران، مکانیک، برق، الکترونیک،نقشه کشی و… کمک می کند تا به راحتی طرح های خود را در قالب نقشه، دوبعدی و سه بعدی ایجاد کنند.

یکس دیگر از نرم افزار های مهم رویت اتودسک است که برای طراحی و مدلسازی ساختمان های بزرگ و پیچسده استفاده می شود. این نرم افزار قابلیت ترسیم و مدل سازی ساختمان شبیه سازی انرژی و کنترل اجزای ساختمان را دارا می باشد. دو نرم افزار مهم اتودسک MAYA , 3ds Max طراحی و تولید انیمیشن های سه بعدی و واقعیت مجازی هستند. این نرمافزارها به صورت گسترده در صنایع مختلفی مانند بازی سازی، فیلم سازی، طراحی صنعتی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

یک نرم افزار متحد کننده است که Fusion 360 شامل ابزار های طراحی مکانیکی، ساخت و ساز، الکترونیکی، و انوا می باشد. شما می توانید این نرم افزار کامل و جامع را رایگان از سایت شهراندروید رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنید.

نرم افزار آتودسک Autodesk sketchbook
دانلود برنامه نرم افزار آتودسک Autodesk sketchbook با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *