خانه » دانلود برنامه بوکاپو _ خلاصه کتاب صوتی و متنی Bokapo 2.8.7 برای اندروید

برنامه بوکاپو _ خلاصه کتاب صوتی و متنی

برنامه بوکاپو _ خلاصه کتاب صوتی و متنی
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه بوکاپو _ خلاصه کتاب صوتی و متنیبرنامه بوکاپو _ خلاصه کتاب صوتی و متنیبرنامه بوکاپو _ خلاصه کتاب صوتی و متنیبرنامه بوکاپو _ خلاصه کتاب صوتی و متنی

برنامه بوکاپو _ خلاصه کتاب صوتی و متنی

ما امروز در شهراندروید مایلیم که یک برنامه در دسته ابزار به نام بوکاپو را برای شما عزیزان معرفی کنیم. با این برنامه می توانید در مدت زمان کمی نکات مهم و کلیدی کتاب های صوتی و متنی را بیاموزید. خلاصه تمامی کتاب های غیر درسی که به شما نکات زیادی می اموزد کتاب های معروف جهانی در این برنامه موجود می باشد. بدون اینترنت همیشه کتابخانه خود را همراه داشته باشید. امکانات زیادی این برنامه به کاربران خود ارائه می دهد شما میتوانید سرعت پخش کتاب را تنظیم کنید و از شنیدن کتاب های فراوان لذت ببرید.

در بوکاپو ظرف 30 دقیقه کتاب بخوانید یا بشنوید. عصاره مهم تمامی کتاب ها در برنامه بوکاپو پیدا می شود. در اوقات بیکاری و فراغت یا در مترو و اتوبوس کتاب های زیادی مطالعه یا گوش کنید. میزان مطالعه خود را با این برنامه بالاببرید و کتابخانه خود را بسازید و بزرگش کنید. بوکاپو بدون اینترنت همیشه برای شما کتاب برای مطالعه دارد. اگر دوست دارید که از امکانات بوکاپو استفاده کنید پس همین الان جدیدترین نسخه برنامه را با لینک مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

 

برنامه بوکاپو _ خلاصه کتاب صوتی و متنی
دانلود برنامه برنامه بوکاپو _ خلاصه کتاب صوتی و متنی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *