خانه » دانلود برنامه کالم _ آموزش مدیتیشن Calm – Meditate, Sleep, Relax 6.41.1 برای اندروید

برنامه کالم _ آموزش مدیتیشن

برنامه کالم _ آموزش مدیتیشن
  • نسخه 6.41.1
  • اندروید 7.0
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه کالم _ آموزش مدیتیشنبرنامه کالم _ آموزش مدیتیشنبرنامه کالم _ آموزش مدیتیشنبرنامه کالم _ آموزش مدیتیشنبرنامه کالم _ آموزش مدیتیشن

برنامه کالم _ آموزش مدیتیشن

کالم عنوان یک برنامه ابزار پزشکی و سلامت می باشد که توسط استودیوی Calm.com, Inc برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این برنامه عالی و کابردی می پردازیم. مدیتیشن یکی از کار های موثر و عالی برای کنترل احساسات و تفکر انسان بوده که هزاران سال مورد استفاده قرار گرفته است. البته که این روزها چه بسا میلیون ها نفر با استفاده از این مراقبه توانسته اند که بیشترین بیماری ها و تنش و استرس های زیاد خود را ارام و کنترل کنند. حال ما یکی از بهترین برنامه های اموزش مدیتیشن را برای شما اوردیم که در این راه یک کمک کوچکی برای شما داشته باشیم.

این برنامه دارای مستر کلاس ها، راهنمایی ها، روش های تنفس، موزیک های آرامش بخش و قصه های خواب می باشد. همینطور توسط تعداد زیادی روانشناسان، تراپیست ها و دکتر های سلامت تایید و توصیه می شود. کلاس های موجود در برنامه در تایم های 3، 5، 10، 15، 20، 25 دقیقه ای ارائه می شوند. و شما هر تایمی که برایتان خوب است را انتخاب کنید. افزایش تمرکز، کاستن از استرس و اضطراب، رسیدن به خود آگاهی و آرامش و همچنین داشتن خوابی بهتر از کارهایی است که مدیتیشن به شما میدهد. برای دانلود این برنامه عالی میتوانید با لینک مستقیم و رایگان از باکس دانلود مراجعه کنید.

 

برنامه کالم _ آموزش مدیتیشن
دانلود برنامه برنامه کالم _ آموزش مدیتیشن با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *