خانه » دانلود برنامه کم اسکنر 2404140000.CamScanner 6.63.0 برای اندروید

برنامه کم اسکنر _ اسکن آسان عکس و مدارک

برنامه کم اسکنر _ اسکن آسان عکس و مدارک
  • نسخه 6.63.0.2404140000
  • اندروید +5.0
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه کم اسکنر _ اسکن آسان عکس و مدارکبرنامه کم اسکنر _ اسکن آسان عکس و مدارکبرنامه کم اسکنر _ اسکن آسان عکس و مدارکبرنامه کم اسکنر _ اسکن آسان عکس و مدارک

برنامه کم اسکنر _ اسکن آسان عکس و مدارک

کم اسکنر عنوان یک ابزار کاربردی است که توسط استودیوی INTSIG Information Co.,Ltd برای اندرویدمنشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این برنامه جذاب و عالی میپردازیم. شما با این برنامه میتوانید در کم ترین زمان و کاملا رایگان از اسناد و یا هر چیز دیگری عکس بگیرید و به صورت صفحات پی دی اف دریافت کنید. تمامی اطلاعاتی که میخواهید را می توانید با کم اسکنر با یک عکس دریافت کنید. قابلیت های بسیار عالی و کم نظیری دارد که برای انها در برنامه های دیگر باید هزینه کنید اما ما با انتشار این برنامه شما را از هر گونه هزینه مبرا کردیم.

شما میتوانید مدارکی همچون رسیدها ، یادداشت ها، فاکتورها، کارت های کسب و کار و گواهینامه ها را اسکن کنید. میتوانید اسناد خود را بر اساس اندازه، تاریخ، برچسب و … دسته بندی کنید. همینطور میتوانید مدارک اسکن شده را ذخیره و برای دیگران ارسال کنید. و کلی خدمات و قابلیت های جذاب دیگر که در این متن نمی گنجد ولی با نصب میتوانید از انها استفاده کنید. رابط کاربری بسیار اسان و کلاسیک که به راحتی میتوانید از ان استفاده کنید. برای نصب جدید ترین نسخه برنامه با لینک مستقیم به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

 

برنامه کم اسکنر _ اسکن آسان عکس و مدارک
دانلود برنامه برنامه کم اسکنر _ اسکن آسان عکس و مدارک با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *