خانه » دانلود برنامه دیدبان هشت- قوانین و اخبار حقوقی 2.6.9 برای اندروید

برنامه دیدبان هشت _ قوانین و اخبار حقوقی

برنامه دیدبان هشت _ قوانین و اخبار حقوقی
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

برنامه دیدبان هشت _ قوانین و اخبار حقوقیبرنامه دیدبان هشت _ قوانین و اخبار حقوقیبرنامه دیدبان هشت _ قوانین و اخبار حقوقیبرنامه دیدبان هشت _ قوانین و اخبار حقوقی

برنامه دیدبان هشت _ قوانین و اخبار حقوقی

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک ابزار به نام برنامه دیدبان هشت می پردازیم. این برنامه مختص کسانی است که به اخبار حقوقی علاقه مند هستند! دیدبان هشت تمامی اخبار حقوقی را برای اولین بار در ایران پشتیبانی می کند و شما می توانید انها را دنبال کنید. همینطور شما میتوانید قوانین، ایین نامه، بخش نامه و …. را برای خود در قوانین من ذخیره کنید.

با این برنامه میتوانید سطح اگاهی خود را در مورد قوانین حقوقی ارتقا دهید و دانش خود را گسترش دهید. دیدبان هشت دارای 1000 قانون، ایین نامه، کنوانسیون و… میاشد که در 37 دسته متفاوت است که دسترسی شما را اسان تر کرده است. از امکانات این برنامه میتوانی به کپی مطالب و اشتراک گذاری انها، جستجو در مطالب، جستجو در عناوین، جستجو در قانون مورد نظر، یادداشت گذاری زیر مطالب اشاره کرد.

البته امکانات این برنامه خیلی بیشتر می باشد که در این متن ما نمی گنجد و شما میتانید بعد از نصب همه را در اختیار داشته باشید. شما میتوانید با این برنامه با تمامی قوانین کشور اشنا شوید و کلی چیز دیگر در این برنامه می باشد. برای دانلود برنامه با لینک مستقیم و رایگان به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

 

برنامه دیدبان هشت _ قوانین و اخبار حقوقی
دانلود برنامه برنامه دیدبان هشت _ قوانین و اخبار حقوقی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *