خانه » دانلود برنامه دکتر دکتر Dr. Dr 1.0.0 برای اندروید

برنامه دکتر دکتر _ نوبت دکتر و مشاوره پزشکی

برنامه دکتر دکتر _ نوبت دکتر و مشاوره پزشکی
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه دکتر دکتر _ نوبت دکتر و مشاوره پزشکیبرنامه دکتر دکتر _ نوبت دکتر و مشاوره پزشکیبرنامه دکتر دکتر _ نوبت دکتر و مشاوره پزشکیبرنامه دکتر دکتر _ نوبت دکتر و مشاوره پزشکی

برنامه دکتر دکتر _ نوبت دکتر و مشاوره پزشکی

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک ابزار بسیار کارامد به نام دکتر دکتر می پردازیم. با برنامه دکتر دکتر می توانید به صورت غیر حضوری برای دکتر های مختصص و کلینیک، ازمایشگاه های نوبت ویزیت حضوری بگیرید. یا میتوانید برای مشاوره تلفنی و یا خدمات ازمایگاهی دریافت کنید. دکتر دکتر دارای بیش از 15000 کلینیک، دکتر و یا ازمایشگاه پاسگوی نیاز سلامت شما می باشد. و همینطور 80تخصص دکتر برای پاسخگوی نیاز درد شما می باشد، هر دکتر و یا متخصصی بخواهید در هر زمینه ایی در این برنامه پیدا می کنید.

حتی میتوانید اگر پزشک خوبی در شهر خود پیدا نکردید ویزیت غیر حضوری شوید و به صورت تلفنی مشکل خود را با بهترین پزشک ها حل کنید. پشتیبانی 24 ساعته این برنامه به شما برای سریع پیش رفتن کارهایتان بسیار کمک می کند. مطب دکتر را با نقش در برنامه مسیر یابی کنید تا زودتر به مقصد برسید. بهترین و سریع ترین وقت خالی دکتر ها را پیدا کنید. یک اپلیکیشن بسیار کار امد که به شما برای تسریع کارهایتان بسیار کمک می کند. برای دانلود اخرین نسخه برنامه دکتر دکتر به باکس دانلود سای مراجعه کنید تا با لینک مستقیم و رایگان دریافت نمایید.

 

برنامه دکتر دکتر _ نوبت دکتر و مشاوره پزشکی
دانلود برنامه برنامه دکتر دکتر _ نوبت دکتر و مشاوره پزشکی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *