خانه » دانلود برنامه فلایتیو _ بلیط هواپیما و رزرو هتل Flightio 4.1 برای اندروید

برنامه فلایتیو _ بلیط هواپیما و رزرو هتل

برنامه فلایتیو _ بلیط هواپیما و رزرو هتل
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه فلایتیو _ بلیط هواپیما و رزرو هتلبرنامه فلایتیو _ بلیط هواپیما و رزرو هتلبرنامه فلایتیو _ بلیط هواپیما و رزرو هتلبرنامه فلایتیو _ بلیط هواپیما و رزرو هتل

برنامه فلایتیو _ بلیط هواپیما و رزرو هتل

در این وقت از روز ما به معرفی یک ابزار به نام برنامه فلایتیو در شهراندروید می پردازیم. در فلایتیو می توانید با بیشترین نتوع بلیط سفر خود و رزرو بهترین هتل ها را داشته باشید. فلایتیو در قبل از سفر و مدت زمان سفرتان همراه شماست و هوای شما را دارد. بیشترین ساعات خرید بیلط ههواپیما برای سفر های داخلی و خارجی را خواهید داشت. کم حجم ترین اپ برای این منظور با امکانات بسیار بالا تر از اپ های دیگر دارد. بهترین قیمت ها را در این برنامه پیدا می کنید.

دارای سریع ترین جستجوگر برای پیدا کردن بلیط سفر برای شما میباشد. امکان استرداد وجه به صورت اینترنتی می باشد و پرواز شما به هر دلیلی کنسل شد می توانید لغو کنید. رزرو هتل های داخلی و خارجی با تنوع قیمتی بالا برای محیا کردن سفری لذت بخش برای شما می باشد. مرکز پشتیبانی 24 ساعته فلایتیو در هر هفت روز هفته همراه شماست و پاسخ گوی سوال های شما خواهد بود. و کلی امکانات بی نظیر دیگر که در این متن نمی گنجد با نصب برنامه در اختیارتان خواهد بود. اخرین نسخه برنامه در سایت ارائه شده و شما میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

 

برنامه فلایتیو _ بلیط هواپیما و رزرو هتل
دانلود برنامه برنامه فلایتیو _ بلیط هواپیما و رزرو هتل با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *