خانه » دانلود برنامه همراه مکانیک 4.0.1 برای اندروید

برنامه همراه مکانیک، خرید و فروش و قیمت خودرو

برنامه همراه مکانیک، خرید و فروش و قیمت خودرو
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه همراه مکانیک، خرید و فروش و قیمت خودروبرنامه همراه مکانیک، خرید و فروش و قیمت خودروبرنامه همراه مکانیک، خرید و فروش و قیمت خودروبرنامه همراه مکانیک، خرید و فروش و قیمت خودروبرنامه همراه مکانیک، خرید و فروش و قیمت خودرو

برنامه همراه مکانیک، خرید و فروش و قیمت خودرو

امروز در شهراندروید یک اپلیکیشن جامع و کاربردی برای علاقه‌مندان به صنعت خودرو در ایران، معرفی می کنیم. با استفاده از این اپلیکیشن، شما می‌توانید به راحتی خودروهای مورد نیاز خود را پیدا کنید، اطلاعات تکمیلی در مورد خودروها را مشاهده کنید و با کارشناسان مجرب از طریق اپلیکیشن در مورد خرید، فروش و قیمت‌گذاری خودروها مشورت کنید.
جستجوی خودروهای جدید و کارکرده: اپلیکیشن ایرانی همراه مکانیک به شما امکان می‌دهد خودروهای جدید و کارکرده مورد نیاز خود را بر اساس برند، مدل، سال ساخت، ویژگی‌ها و قیمت جستجو کنید. شما می‌توانید اطلاعات کاملی راجع به هر خودرو از جمله مشخصات فنی، تجهیزات، تصاویر و نظرات کاربران را مشاهده کنید. ماشین مورد نظر خود را قسطی خرید کنید با ضمانت 7 روزه کارشناسی و با اطمینان!
قیمت‌گذاری و مقایسه قیمت: با استفاده از اپلیکیشن ایرانی همراه مکانیک، می‌توانید قیمت‌های بازار برای خودروهای مختلف را بررسی کنید و آن‌ها را مقایسه کنید. همچنین، می‌توانید قیمت‌های فروش و خرید خودروها را مطابق با وضعیت فعلی بازار مشاهده کنید. و از اطلاعات موجود در اپلیکیشن برای تعیین قیمت مناسب برای خودروها استفاده کنید.
فروش و خرید امن: اپلیکیشن ایرانی همراه مکانیک به شما امکان می‌دهد خودروهای خود را برای فروش آگهی دهید و یا خودروهای مورد نیازتان را از فروشندگان معتبر خریداری کنید. با ارائه مشخصات کامل خودروها و با استفاده از امکانات ارتباطی درون اپلیکیشن، شما می‌توانید با فروشندگان در مورد جزئیات فروش و خرید خود مذاکره کنید و معاملات امن را انجام دهید.
مشاوره تخصصی: اپلیکیشن ایرانی همراه مکانیک شما را با کارشناسان تخصصی در زمینه خرید، فروش و قیمت‌گذاری خودروها در ارتباط می‌گذارد. شما می‌توانید سوالات و مشکلات خود را در مورد خرید، فروش و قیمت‌گذاری خودروها از کارشناسان ما بپرسید و نصیحت‌های مفید و کاربردی دریافت کنید. دارای ضمانت 48 ساعته جبران خسارت می باشد.

 

برنامه همراه مکانیک، خرید و فروش و قیمت خودرو
دانلود برنامه برنامه همراه مکانیک، خرید و فروش و قیمت خودرو با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *