خانه » دانلود برنامه ایمینو _ مراقب فرزند در موبایل Imino 5.14.1 برای اندروید

برنامه ایمینو _ مراقب فرزند در موبایل

برنامه ایمینو _ مراقب فرزند در موبایل
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

برنامه ایمینو _ مراقب فرزند در موبایلبرنامه ایمینو _ مراقب فرزند در موبایلبرنامه ایمینو _ مراقب فرزند در موبایلبرنامه ایمینو _ مراقب فرزند در موبایلبرنامه ایمینو _ مراقب فرزند در موبایل

برنامه ایمینو _ مراقب فرزند در موبایل

در این وقت از روز ما مایلیم که یک برنامه و یک ابزار عالی به نام ایمینو را در شهراندروید معرفی و منتشر کنیم. با این برنامه میتوانید از مشکلات احتمالی و یا هر انچه که شما را نگران فرزندتان کرده است جلوگیری کنید. اگر فرزندان شما هم تیم زیادی را از گوشی و تبلت استفاده میکنند و شما نگران استفاده انها از موبایل و اینترنت هستید با این برنامه انها را مدیریت کنید. به انها اموزش بدهید و یک محیط امن و اموزشی برای انها بسازید.

دارای قفل برنامه های موبایل می باشد و از نمایش تبلیغات جلوگیری می کند. با این برنامه زمان استفاده کودک را مدریت کنید. این برنامه برای کودکان و نوجونان 14 سال می باشد. همینطور وبگردی امن و گالری کودکانه دارد که از استفاده انها مطمئن هستید. از دیگر امکانات دیگر برنامه میتوان به لانچر کودک، تنظیم اینترنت برنامه ها، راهنمای کامل، محیط امن، تنظیم اختصاصی برای هر فرزند، استفاده اسان، شخصی سازی تلفن همراهاشاره کرد.

و کلی امکانات اختصاصی دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. مطمئن باشید که با این برنامه شما کاملا میتوانید فرزند خود را از استفاده اینترنت و موبایل کنترل کنید و نگران نباشید. پس همین الان اخرین نسخه برنامه را با لینک مستقیم دانلود کنید و از محیط امن ان نهایت استفاده را ببرید.

 

برنامه ایمینو _ مراقب فرزند در موبایل
دانلود برنامه برنامه ایمینو _ مراقب فرزند در موبایل با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات