خانه » دانلود برنامه ایمپو _ قاعدگی، بارداری، سلامت روان Impo 4.9.15 برای اندروید

برنامه ایمپو _ قاعدگی، بارداری، سلامت روان

برنامه ایمپو _ قاعدگی، بارداری، سلامت روان
  • رای: 9
  • نظر: 2
محبوبیت 88% 88%

اسکرین شات ها

برنامه ایمپو _ قاعدگی، بارداری، سلامت روانبرنامه ایمپو _ قاعدگی، بارداری، سلامت روانبرنامه ایمپو _ قاعدگی، بارداری، سلامت روانبرنامه ایمپو _ قاعدگی، بارداری، سلامت روان

برنامه ایمپو _ قاعدگی، بارداری، سلامت روان

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک برنامه بسیار کاربردی برای بانوان در دسته ابزار به نام ایمپو می پردازیم. با این برنامه می توانید یک تقویم دقیق قاعدگی داشته باشید و چرخه قاعدگی خود را مدیریت نمایید. قاعدگی های قبلی و بعدی خود را در تقویم ایمپو ببینید. حتی در دوران بارداری از رشد هفته به هفته جنین مطلع شوید. پیام های خود مراقبتی بر حسب اطلاعاتی که از خود وارد کردید دریافت می نمایید.

همینطور در دوران زایمان مراقبت هایی برای نوزاد خود هم دریافت می نمایید. دوران Pms خود را با ارامش سپری کنید و از تایم تخمک گذاری خود مطلع شوید. در تمامی دوران قاعدگی و بارداری در قسمت ایمپو اقایان میتواند پیام های همدلی باهاتون دریافت نمایید و همراه شما باشد. یک قسمت جذاب برای ثبت خاطرات خوب و زیبای شما می باشد. مراقبت از خود را یاد بگیرید و از خود غافل نشوید!

در قسمت یاداوری می توانید تاریخ کارها و یا مناسبت های مهم را وارد کنید تا ایمپو به شما یاداوری کند. کارشناسان برنامه همراه شما هستند تا سوالی داشتید بپرسید و مشکل خود را حل کنید. و کلی مقاله های مختلف که میتوانید از انها استفاده کنید. ایمپو با کلی خدمات دیگر همراه شما می باشد. پس همین الان این برنامه را با لینک مستقیم ورایگان از سایت ما دانلود کنید از خدمات ان بهره ببرید.

 

برنامه ایمپو _ قاعدگی، بارداری، سلامت روان
دانلود برنامه برنامه ایمپو _ قاعدگی، بارداری، سلامت روان با لینک مستقیم
  1. مریم رضایی

    برا من نصب نمیشه کسی می‌دونه دلیلش چیه

  2. سلام
    برای من نصب نمیشه برنامه
    مشکل چیه؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات