خانه » دانلود برنامه خانومی 1.0.9 فروشگاه ارایشی و بهداشتی برای اندروید

برنامه خانومی _ فروشگاه ارایشی و بهداشتی

برنامه خانومی _ فروشگاه ارایشی و بهداشتی
  • رای: 13
  • نظر: 1
محبوبیت 92% 92%

اسکرین شات ها

برنامه خانومی _ فروشگاه ارایشی و بهداشتیبرنامه خانومی _ فروشگاه ارایشی و بهداشتیبرنامه خانومی _ فروشگاه ارایشی و بهداشتیبرنامه خانومی _ فروشگاه ارایشی و بهداشتیبرنامه خانومی _ فروشگاه ارایشی و بهداشتی

برنامه خانومی _ فروشگاه ارایشی و بهداشتی

در این وقت از روز ما یک برنامه فروشگاهی به نام خانومی را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. در این برنامه می توانید تمامی لوازم ارایشی و بهداشتی را با تخفیفات خریداری کنید. انواع محصولات مراقبتی پوست و مو همینطور مژه و ابرو محصولات ترند و پر استفاده را در فروشگاه خانومی با تخفیفات خریداری کنید. بیش از 1000 برند ارایشی و بهداشتی که می توانید از بین انها انتخاب نمایید. حتی قبل از خرید می توانید مشاوره بگیرید و یک خرید مطمئن داشته باشید. تمامی کالاهای فروخته شده بعد از 7 روز پس می توانید مرجوع نمایید. محصولاتی بهداشتی دهان و دندان همه با برند های معتبر و عالی فروخته می شود.

اکسسوری های زیبا و شیک که مطمئننا شما را شیفته خود می کند.عطر ها یا ادکلن با رایحه های زنانه و مردانه با هر برندی که بخواهید در فروشگاه خانومی پیدا می شود.  لوازم برقی از جمله اصلاح مو و مراقبت پوست و مو  در این فروشگاه پیدا می شود. تمامی محصولات مراقبت و بهداشتی کودک و مادر در این فروشگاه موجود می باشد. با برنامه خانومی می توانید از تخفیفات روزانه یا فصلی به راحتی با خبر شوید. بیش از 60000 هزار محصولات متنوع که دست شما را در خرید باز می کند. و کلی امکانات و محصولات متنوع که با نصب این برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. اگر شما هم در خرید لوازم ارایشی و مراقبتی خود حساس هستید می توانید این برنامه را با لینک مستقیم از سایت ما دانلود نمایید.

 

برنامه خانومی _ فروشگاه ارایشی و بهداشتی
دانلود برنامه برنامه خانومی _ فروشگاه ارایشی و بهداشتی با لینک مستقیم
  1. خیلی برنامه خوب و عالی هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *