خانه » دانلود برنامه متخصصین خدمات از ما 5.7.9 برای اندروید

برنامه متخصصین خدمات از ما _ ثبت نام غیر حضوری

برنامه متخصصین خدمات از ما _ ثبت نام غیر حضوری
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 50% 50%

اسکرین شات ها

برنامه متخصصین خدمات از ما _ ثبت نام غیر حضوریبرنامه متخصصین خدمات از ما _ ثبت نام غیر حضوریبرنامه متخصصین خدمات از ما _ ثبت نام غیر حضوریبرنامه متخصصین خدمات از ما _ ثبت نام غیر حضوریبرنامه متخصصین خدمات از ما _ ثبت نام غیر حضوری

برنامه متخصصین خدمات از ما _ ثبت نام غیر حضوری

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک ابزار بسیار کار امد به نام متخصصین خدمات از ما می پردازیم. در این برنامه به راحتی میتوانید کسانی که دارای تخصص خاص هستند را به راحتی پیدا کنید. حتی میتوانید شما که تخصص خاصی دارید را در این برنامه ثبت نام کنید و حرفه خود را توضیح دهید و ساعت کاری معینی برای خود درج کنید بدون پرداخت حق کمیسیون برای خود کار پیدا کنید. و یا کسانی که دنبال متخصصی هستند تا کار انها را به بهترین نحو انجام دهد می توانند در این برنامه پیدا کنند.

برنامه متخصصین خدمات از ما راه راه متخصصین و افرادی که نیاز به دریافت خدمات هستند را هموار و اسان کرده است. اگر حرفه و مهارتی دارید در این بنامه به راحتی برای خود کسب درامدی درست کنید. خدمات این برنامه در 47 شهر و در 400 خدمت قابل ارائه می باشد. خدماتی همچون عمرانی، الکترونیک، باغبانی، تعمیرات وسایل منزل، کامپیوتر و موبایل و کلی خدمات دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. اخرین نسخه برنامه با لینک مستقیم و رایگان در سایت ما ارائه شده که می توانید دانلود نمایید و از خدمات ان بهره ببرید.

 

برنامه متخصصین خدمات از ما _ ثبت نام غیر حضوری
دانلود برنامه برنامه متخصصین خدمات از ما _ ثبت نام غیر حضوری با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات