خانه » دانلود برنامه لانچیر Lawnchair Launcher 14 برای اندروید

برنامه لانچیر _ لانچر برنامه متن باز و حرفه ای

برنامه لانچیر _ لانچر برنامه متن باز و حرفه ای
  • نسخه 14
  • اندروید 5.0
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه لانچیر _ لانچر برنامه متن باز و حرفه ایبرنامه لانچیر _ لانچر برنامه متن باز و حرفه ایبرنامه لانچیر _ لانچر برنامه متن باز و حرفه ای

برنامه لانچیر _ لانچر برنامه متن باز و حرفه ای

لانچر عنوان یک ابزار جذاب و حرفه ای است که توسط استودیوی deletescape برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این برنامه کاربردی و جذاب می پردازیم. مفتخریم که علام کنیم که جزوء اولین های ایرانی هستیم که از بهترین و پرامکانات ترین لانچر را منتشرکردیم. این برنامه دارای ویژگی های خاص می باشد که در لانچر های دیگر پیدا نخواهید کرد.

این لانچز هوشمند با سرعت بالا یکی از بهترین امکانات ان متن باز بودن ان است. اگر یکبار با با این برنامه کار کنید متوجه خاص بودن ان خواهید شد. همینطور می توانید ویژگی های مختلف و اص خود را به ان بدون هیچ محدودیتی بیافزایید. بر روی قسمت های مختلف اینرفیس دسترسی خواهید داشت و انگونه که می خواهید شخصی سازی کنید. از پک و ایکون های مختلفی پشتیبانی میکند و کلی امکانات جذاب دیگر که با نصب ان در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اخرین نسخه برنامه با لینک مستقیم و رایگان در سایت ارائه شده که میتوانید از سرور های پرسرعت دانلود نمایید.

برنامه لانچیر _ لانچر برنامه متن باز و حرفه ای
دانلود برنامه برنامه لانچیر _ لانچر برنامه متن باز و حرفه ای با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات