خانه » دانلود برنامه لمونی – برنامه ریزی و مدریت کارها Lemony 1.0.10 برای اندروید

برنامه لمونی _ برنامه ریزی و مدریت کارها

برنامه لمونی _ برنامه ریزی و مدریت کارها
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه لمونی _ برنامه ریزی و مدریت کارهابرنامه لمونی _ برنامه ریزی و مدریت کارهابرنامه لمونی _ برنامه ریزی و مدریت کارهابرنامه لمونی _ برنامه ریزی و مدریت کارها

برنامه لمونی _ برنامه ریزی و مدریت کارها

در این وقت از روز ما به معرفی یک ابزار کارامد به نام برنامه لمونی در شهراندروید می پردازیم. با برنامه لمونی میتوانید کارهای خود را برنامه ریزی کنید و در اخر روز کارهای انجام شده را تیک بزنید. این برنامه تمامی امکانات خود را کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهد. شما میتوانید کار های روزانه، هفتگی و ماهانه خود را در ان ذخیره کنید. کارهای خود را دسته بندی کنید تا بتوانید دسترسی اسانی به انها داشته باشید. به راحتی به تقویم برنامه دسترسی داشته باشید و کارهای خود را مشاهده کنید.

کاملا رایگان کارهای خود را ثبت کنید و لمونی همیشه کارهای شما را یاداوری می کند. دیگر نگران از یاد بردن کارهای مهم خود نباشید کافی است که در لمونی ذخیره کنید تا برای شما یاداوری شود. با استفاده از تکنیک پومودور زمان خود را مدریت و صرفه جویی کنید. پس همین الان برنامه لمونی را دانلود کنید تجربه لذت از انجام تمامی امور خود را در اخر روز داشته باشید. برای دانلود اخرین نسخه برنامه لمونی همین الان به باکس دانلود مراجعه کنید تا رایگان و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

 

برنامه لمونی _ برنامه ریزی و مدریت کارها
دانلود برنامه برنامه لمونی _ برنامه ریزی و مدریت کارها با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات