خانه » دانلود برنامه ماکسیم maxim 3.16.1s برای اندروید

برنامه ماکسیم _ درخواست سفر ارسال کالا

برنامه ماکسیم _ درخواست سفر ارسال کالا
  • نسخه 3.16.1s
  • اندروید 5.0
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه ماکسیم _ درخواست سفر ارسال کالابرنامه ماکسیم _ درخواست سفر ارسال کالابرنامه ماکسیم _ درخواست سفر ارسال کالابرنامه ماکسیم _ درخواست سفر ارسال کالا

برنامه ماکسیم _ درخواست سفر ارسال کالا

ماکسیم عنوان یک ابزار سفر است که توسط ماکسیم برای اندروید منتشرشده است. ما امروزدر شهراندروید به معرفی و انتشار این برنامه کاربردی می پردازیم. برنامه ماکسیم یک برنامه جذاب تاکسی اینترنتی است که با استفاد از این برنامه می توانید خدمات جذابی را تجربه کنید. این برنامه با قابلیت های بسیار یادی توانسته از دیگر برنامه های تاکسی اینترنتی پیشی بگیرد. از خدمات جذاب این برنامه میتوان به رزرو زودتر ماشین برای دیر نشدن قرار های که برای شما بسیار مهم است، یا رزرو راننده خانم برای کسانی که از نظر امنیتی نگگران هستند، میتوانید در سفر خود اعلام کنید که حیوان خانگی یا چمدان همراهتان میباشد.

همینطور میتوانید موتور بگیرید تا در ترافیک ها درگیر راه بندی نباشید. در کوتاه ترین زمان ممکن تاکسی خود را بگیرید و اگر مبلغ برایتان مهم است میتوانید تاکسی با قیمت های پایین در ماکسیم پیدا کنید. حتی میتوانید وانت بگیرید یا ماشین ایدیگر برای بار های که دارید. در مدت زمان کوتاهی این برنامه توانسته کاربران زیادی را به خود جذب نماید. شما هم میتوانید هم اکنون جدیدترین نسخه برنامه را با لینک مستقیم از سرور های پرسرعت سایت ما دانلود کنید.

 

برنامه ماکسیم _ درخواست سفر ارسال کالا
دانلود برنامه برنامه ماکسیم _ درخواست سفر ارسال کالا با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات