خانه » دانلود برنامه ویرایش صدای هوشمند Music Editor 5.9.0 برای اندروید

برنامه ویرایش صدای هوشمند

برنامه ویرایش صدای هوشمند
  • نسخه 5.9.0
  • اندروید 5.0
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه ویرایش صدای هوشمندبرنامه ویرایش صدای هوشمندبرنامه ویرایش صدای هوشمندبرنامه ویرایش صدای هوشمند

برنامه ویرایش صدای هوشمند

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی و انتشار یک ابزار بسیار کار امد به نام برنامه ویرایش صدای هوشمند می پردازیم. یک برنامه با رابط کاربری بسیار اسان می توانید در ان صدا ها یا موزیک های خود را ویرایش کنید. می توانید فرمت فایل های صوتی خود را تعقیر دهید و یا هر انچه که میخواهید بر روی فایل صوتی خود اضافه کنید. همیشه برای ما پیش امده که از یک قطعه موسیقی خوشمان بیاید و بخواهیم که از ان برای ویدیو های خود استفاده کنید!

کافی است که این برنامه را نصب کنید و به راحتی ویدیو های جذاب با قطعه های دلنشیبن بسازید و خودتان را در شبکه های اجتماعی بسیار بالا بکشید. همینطور می توانید اهنگ زنگ موبایل برای خود بسازید و همیشه اهنگ زنگ خور اسمارتفون شما خاص و جذاب باشد. فایل های صوتی را با هم ادغام کنید و یا یک ریمیکس شاد بسازید. فایل های صوتی که از انا خوشتان می اید را از ویدیو ها استخراج کنید.

سرعت صدا را هر انطور که می خواهید مدریت کنید. تگ های مورد نظر خود را به اهنگ های خود اضافه کنید. صدای اطراف خود را با کیفیت بسیار بالا ضبط کنید و یا تغییر صدا بر فایل های خود اضافه کنید. و کلی امکانات بی نظیر دیگر که در برنامه های مشابه نخواهید یافت! اخرین نسخه برنامه ویرایش صدای هوشمند در سایت ارائه شده که میتوانید با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

برنامه ویرایش صدای هوشمند
دانلود برنامه برنامه ویرایش صدای هوشمند با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *