خانه » دانلود برنامه باسلام غرفه من 3.141.10 فروش در باسلام برای اندروید

برنامه غرفه من _ فروش در باسلام

برنامه غرفه من _ فروش در باسلام
  • رای: 9
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

برنامه غرفه من _ فروش در باسلامبرنامه غرفه من _ فروش در باسلامبرنامه غرفه من _ فروش در باسلامبرنامه غرفه من _ فروش در باسلام

برنامه غرفه من _ فروش در باسلام

در این وقت از روز ما در شهراندروید یک برنامه کاربردی در دسته ابزار به نام غرفه من را معرفی و منتشر می کنیم. این روز ها ما با استفاده از اینترنت می توانیم کسب و کار خودمان را راه بیندازیم. در بازار باسلام شما می توانید هر هنر یا کسبی دارید در هر غرفه ایی ثبت نام کنید و کار خود را معرفی کنید. امکالنات برنامه غرفه من بسیتار زیاد استن که ما امروز به چندتا از این امکانات می پردازیم. در برنامه غرفه من می توانید غرفه خود را در بازار بزرگ باسلام ایجاد کنید و به کسب و کار بپردازید. مدریت محصولات خود را به راحتی داشته باشید.

ارتباط مستقیم با مشتریان داشته باشید و بن های تخفیف بسازید تا مشتریان زیادی جذب کنید. سافرش های مشتریان را مدریت کنید و می توانید تخصیص ادرس مخصوص فروشگاه خود را داشته باشید. از مکانات دیگر برنامه میتوان به: شفافیت مالی، مدریت مشتری، مدریت هزینه ارسال، مدریت نظرات مشتریان، دریافت پیامک های ثبت سفارش نام برد. هنر دستی و یا هر انچه را که دارید با این برنامه به اشتراک بگذاریئد و کسب کار خود را رونق دهید. هم اکنون می توانید این برنامه فوق کاربردی را با لینک مستقیم و رایگان از سایت ما دانلود کنید و امکانات ان بهره ببرید.

 

برنامه غرفه من _ فروش در باسلام
دانلود برنامه برنامه غرفه من _ فروش در باسلام با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات