خانه » دانلود برنامه تهران من 12.4.5 My Tehran برای اندروید

برنامه تهران من My Tehran

برنامه تهران من My Tehran
  • رای: 7
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه تهران من My Tehranبرنامه تهران من My Tehranبرنامه تهران من My Tehranبرنامه تهران من My Tehranبرنامه تهران من My Tehran

برنامه تهران من My Tehran

در این وقت از روز ما یک برنامه بسیار پرکاربرد در دسته ابزار ها به نام تهران من را در شهراندروید را معرفی و منتشر کردیم. تهران من یک برنامه بسیار پرکاربرد برای شهروندان تهرانی می باشد. با نصب این برنامه شما با یک تیر چند نشان می زنید! کلیه کارهایی نظیر: شارژ کارت بلیت الکترونیک، خرید بلیط مترو، پرداخت بلیط پارک حاشیه و طرح ترافیک، ثبت پیام  و پیگیری 1888 و137، پرداخت عوارض سالیانه خودرو، مشاهده کیفیت هوای تهران، نمایش نرخ نامه قیمت تره بار و میوه، رزرو طرح ترافیک، خدمات نقشه شهر تهران، تمامی خدمات خودرو شخصی، خدمات پرداخت قبوض و… بسیاری از خدمات دیگر که در این نوشته نمی گنجد.

بعد از نصب این برنامه تمامی خدمات را مشاهده و می توانید با خیال راحت تمامی امور خود را در هرکجا و هر زمان انجام دهید. همچنین می توانید خدمات ملکی خود را هم به راحتی انجام دهید. نسخه بروز این برنامه بسیار کاربردی در شهراندروید موجود می باشد. با مراجعه به باکس دانلود می توانید به صورت رایگان دریافت کنید.

 

برنامه تهران من My Tehran
دانلود برنامه برنامه تهران من My Tehran با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات