خانه » دانلود برنامه اتاقک Otaghak 5.18.2 اجاره ویلا، سوئیت و بوم گردی برای اندروید

برنامه اتاقک_ اجاره ویلا، سویئت و بوم گردی

برنامه اتاقک_ اجاره ویلا، سویئت و بوم گردی
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه اتاقک_ اجاره ویلا، سویئت و بوم گردیبرنامه اتاقک_ اجاره ویلا، سویئت و بوم گردیبرنامه اتاقک_ اجاره ویلا، سویئت و بوم گردیبرنامه اتاقک_ اجاره ویلا، سویئت و بوم گردیبرنامه اتاقک_ اجاره ویلا، سویئت و بوم گردی

برنامه اتاقک_ اجاره ویلا، سویئت و بوم گردی

ما ماروز در شهر اندروید یک برنامه کاربردی در دسته ابزار به نام اتاقک را معرفی و منتشر می کنیم. با برنامه اتاقک در هر کجای ایران که خواستید می توانید ویلا، هتل، سویئت و یا بوم گردی به صورت انلاین اجاره کنید و از سفر خود لذت ببرید. 310 شهر متفاوت در این برنامه موجود است که کار را برای شما راحت می کند. می توانید قیمت های موجود را ببنید و با هم مقایسه کنید و بهترین را انتخاب نمایید. تمامی اتاق، سویئت، هتل و بوم گردی های موجود در برنامه تمیز و ضد عفونی شده است و شما بعد پرداخت پول می توانید کلید را دریافت نمایید. اگر برنامه مهمانی یا تولد یا هر چیز دیگری دارید در اتاقک می توانید بهترین را انتخاب کنید.

هنوز تمام نشده شما می توانید از تخفیف های هیجان انگیز موجود در اتاقک استفاده کنید و لذت یک اقامتگاه عالی را تجربه کنید. محیط کاربری این برنامه خیلی اسان است به طوری که همه می توانند از ان به راحتی استفاده کنند. هنوز تمام نشده شما دسترسی اسان و راحتی به انواع اقامتگاها از جمله ویلا، سوئیت، کلبه جنگلی و روستایی، بوم گردی، ساحلی، لوکس، استخر دار و هر انچه مورد نظر شماست داشته باشید. تمامی نظرات و عکس های مهمانی های قبل در برنامه موجود است و شما می توانید با خیال راحت انتخاب کنید. پشتیبانی 24 ساعته در اختیار شماست که هر سوال یا راهنمایی که خواستید داشته باشید. حتی کسانی که اقامتگاه دارند در اتاقک هر روز می توانند مهمان داشته باشند. و کلی امکانات دیگر که با نصب این برنامه در اختیارتان قرار می گیرد.

 

برنامه اتاقک_ اجاره ویلا، سویئت و بوم گردی
دانلود برنامه برنامه اتاقک_ اجاره ویلا، سویئت و بوم گردی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *