خانه » دانلود برنامه پارالل اسپیس _ ساخت چندین اکانت Parallel Space Full 4.0.9463 برای اندروید

برنامه پارالل اسپیس _ ساخت چندین اکانت

برنامه پارالل اسپیس _ ساخت چندین اکانت
  • نسخه 4.0.9463
  • اندروید 5.0
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه پارالل اسپیس _ ساخت چندین اکانتبرنامه پارالل اسپیس _ ساخت چندین اکانتبرنامه پارالل اسپیس _ ساخت چندین اکانتبرنامه پارالل اسپیس _ ساخت چندین اکانت

برنامه پارالل اسپیس _ ساخت چندین اکانت

پارالل اسپیس عنوان یک ابزار فوق العاده است که توسط استودیوی LBE Tech برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این برنامه جذاب می پردازیم. مسلما برای همه ما پیش امده که میخواستیم در یک برنامه ای چند اکانت داشته باشیم ولی در یک دیوایس مشترک باشد. در گوشی های اندروید این امکان وجود ندارد که شما از یک برنامه دوبار در گوشی خود بتوانید نصب کنید! اما پارالل اسپیس به شما در حل این مشکل کمک می کند.

پرطرفدار بودن و استقبال زیاد کاربران به شما ثابت می کند که کارایی این برنامه بسیار بالا و جذاب است. کاکرد این برنامه به این صورت است که برنامه های نصب شده در گوشی همراهتان را شبیه سازی میکند و شما میتوانید از ان استفاده کنید. یکی دیگر از امکانات خارقالعاده این برنامه شبیه سازی برنامه ها به صورت نامرئی است که فقط خودتان میتوانید به ان دسترسی داشته باشید و حریم خصوصیتان حفظ می شود. و کلی امکانات جذاب دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار میگیرد. پس همین الان این برنامه را با لینک مستقیم و جدیدترین نسخه را از سایت ما دانلود کنید.

 

 

برنامه پارالل اسپیس _ ساخت چندین اکانت
دانلود برنامه برنامه پارالل اسپیس _ ساخت چندین اکانت با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *