خانه » دانلود برنامه رمینی_ بهبود کیفیت عکس های قدیمیRemini – Photo Enhancer 3.7.637 برای اندروید

برنامه رمینی_ برنامه بهبود عکس هاب کهنه و قدیمی

برنامه رمینی_ برنامه بهبود عکس هاب کهنه و قدیمی
  • نسخه 3.7.637
  • اندروید 7.0
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه رمینی_ برنامه بهبود عکس هاب کهنه و قدیمیبرنامه رمینی_ برنامه بهبود عکس هاب کهنه و قدیمیبرنامه رمینی_ برنامه بهبود عکس هاب کهنه و قدیمیبرنامه رمینی_ برنامه بهبود عکس هاب کهنه و قدیمی

برنامه رمینی_ برنامه بهبود عکس هاب کهنه و قدیمی

رمینی عنوان یک ابزار کارامد و جذاب است که توسط استودیوی Remini برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این برنامه بسیار کارامد می پردازیم. ایا تا به حال شده که عکس قدیمی داشته باشید و کیفیت ان پایین باشد؟ یا بخواهید ان را بزرگ کنید اما بخاطر کیفیت پایین ان منصرف شدید؟

ما برنامه ای برایتان اوردیم که در ان میتوانید عکس های خود را با بهترین کیفیت تبدیل کنید. امروز ها با گوشی های هوشمند عکس هایمان کیفیت خیلی خوبی دارند. اما در پند سال پیش دوربین ها کیفیت پایینی داشتند شما مسلما عکس و فیلم هایی دارید که از کیفیت پایین انها ناراحت هستید. اصلا نگران نباشیید برنامه رمینی این مشکل شما را با هوشمند ترین امکانات و با راحت ترین رابط کاربری حل خواهد کرد.

شما انواع فیلک و عکس با کیفیت پایین را به کیفیت بالا تبدیل کنید حتی میتوانید عکس های سیاه و سفید خود را هم به عکس رنگی تبدیل کنید. همینطور میتوانید عکس های خود را زیبا سازی کنید و یا به نقاشی تبدیل کنید/ و کلی امکانات جذاب دیگر که همه سنین میتوانند با ان کار کنند. جدیدترین نسخه برنامه با لینک مستقیم در سایت ارائه شده که میتوانید از سرور های پرسرعت دانلود نمایید.

 

برنامه رمینی_ برنامه بهبود عکس هاب کهنه و قدیمی
دانلود برنامه برنامه رمینی_ برنامه بهبود عکس هاب کهنه و قدیمی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات