خانه » دانلود برنامه تاکسی 360 نسخه Taxi360 40.13.13 برای اندروید

برنامه تاکسی 360 _ مقایسه هوشمند تاکسی پیک

برنامه تاکسی 360 _ مقایسه هوشمند تاکسی پیک
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه تاکسی 360 _ مقایسه هوشمند تاکسی پیکبرنامه تاکسی 360 _ مقایسه هوشمند تاکسی پیکبرنامه تاکسی 360 _ مقایسه هوشمند تاکسی پیکبرنامه تاکسی 360 _ مقایسه هوشمند تاکسی پیکبرنامه تاکسی 360 _ مقایسه هوشمند تاکسی پیکبرنامه تاکسی 360 _ مقایسه هوشمند تاکسی پیک

برنامه تاکسی 360 _ مقایسه هوشمند تاکسی پیک

ما ماروز در شهراندرید یک برنامه بسیار کاربردی به نام تاکسی 360 را معرفی و منتشر می کنیم. در این برنامه کاربردی خیلی را حت می توانید با وارد کردن مبدا و مقصد هزینه تاکسی را ببنید و همان جا تاکسی یا پیک در خواست بدهید. ارزان ترین را در چند ثانیه پیدا کنید و به صرفه سفر کنید. حتی می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما قطار یا اتووس را در این برنامه ببنید و به راحتی رزو یا خرید کنید. از قابلیت های بی نظیر این برنامه می توان به خرید شار برای هر اپراتور را نام برد.

همینطور می توانید سرویس های تاکسی یا پیک موتوری ( اسنپ، تپسی، تپ سی لاین) را با هم مقایسه کرده و ارزان ترین را انتخاب کنید و پیک موتوری های به صرفه در خواست دهید. سرویس های تحت پوشش در تاکسی 360 عبارت از: داکسی، تاچسی، اسنپ باکس، ماکسیم،کارپینو، دینگ،قونقا می باشد. و از شهر های تحت پوشش هم می توانیم: تهران، مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز، کرج، تبریز، ارومیه، رشت، یزد، قم، کرمان و ساری نام برد. این برنامه کاملا رایگان در اختیار شماست و لازم نیست برای هیچ یک از امکانات هزینه ایی پرداخت نمایید. هم اکنون می توانید این برنامه کاربردی را رایگان و با لینک مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

 

برنامه تاکسی 360 _ مقایسه هوشمند تاکسی پیک
دانلود برنامه برنامه تاکسی 360 _ مقایسه هوشمند تاکسی پیک با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *