خانه » دانلود برنامه ترابرنت رانندگان Trabrent drivers 5.2.3 برای اندروید

برنامه ترابرنت رانندگان _ اعلام بار سراسری

برنامه ترابرنت رانندگان _ اعلام بار سراسری
  • رای: 49
  • نظر: 0
محبوبیت 89% 89%

اسکرین شات ها

برنامه ترابرنت رانندگان _ اعلام بار سراسریبرنامه ترابرنت رانندگان _ اعلام بار سراسریبرنامه ترابرنت رانندگان _ اعلام بار سراسریبرنامه ترابرنت رانندگان _ اعلام بار سراسری

برنامه ترابرنت رانندگان _ اعلام بار سراسری

با اپلیکیشن ترابرنت، به راحتی به بهترین رانندگان برای اعلام بار سراسری دسترسی داشته باشید! این اپلیکیشن برای تسهیل و بهینه‌سازی فرآیند اعلام بار و پیدا کردن بار مناسب در سراسر ایران طراحی شده است.
ویژگی‌های برجسته‌ی اپلیکیشن:1. اعلام بار آسان: با چند کلیک ساده، جزئیات بار خود را وارد کنید و منتظر پیشنهادات رانندگان متخصص باشید. و برعکس رانندگان هم می توانند درخواست بدهند تا بار مورد نظر خود را پیدا کنند.

2. جستجوی رانندگان: با استفاده از فیلترهای مختلف، به سرعت رانندگانی را که به نیاز‌های شما می‌خورند، پیدا کنید. و همینطور رانندگان گرامی بار مورد نظر خود را انتخاب کنند و برای برگشت خود هم بار بگیرند و یک برنامه ریزی عالی داشته باشند.

3. بدون واسطه: رانندگان گرامی لازم نیست که به ترابرنت کمسیونی بدهند انها بدون واسطه با صاحب بار صحبت می کنندو با هم شرایط خود را به اشتراک می گذارند.

4. بار همیشگی: رانندگان با ثبت نام رایگان می توانند هر باری و در هر مکانی را انتخاب کنند و در هر زمانی هر باری که خواستند با شرایط قبول کنند.

5. مانیتورینگ بار: از زمانی که رانندگان بار را دریافت می‌کنند تا زمان تحویل، به راحتی مراحل پیشروی بار را پیگیری کنید.

با اپلیکیشن ترابرنت، فرآیند اعلام بار و انتخاب رانندگان مناسب برای حمل و نقل بارهایتان را به یک تجربه‌ی ساده و مطمئن تبدیل کنید. هم اکنون این برنامه کاربردی را با لینک مستقیم از شهراندروید دانلود کنید و با نسخه‌ی جدید، تجربه‌ای نوین از حمل و نقل را تجربه کنید!”

 

برنامه ترابرنت رانندگان _ اعلام بار سراسری
دانلود برنامه برنامه ترابرنت رانندگان _ اعلام بار سراسری با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *