خانه » دانلود برنامه ویرا_ گفتار به متن، تولید تصویر Vira 1.3.2 برای اندروید

برنامه ویرا_ گفتار به متن ، تولید تصویر 

برنامه ویرا_ گفتار به متن ، تولید تصویر 
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه ویرا_ گفتار به متن ، تولید تصویر برنامه ویرا_ گفتار به متن ، تولید تصویر برنامه ویرا_ گفتار به متن ، تولید تصویر برنامه ویرا_ گفتار به متن ، تولید تصویر 

برنامه ویرا_ گفتار به متن ، تولید تصویر 

ویرا عنوان یک ابزار بسیار کار امد است که توسط شرکت پارت برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این برنامه عالی و کارامد می پردازیم. برنامه ویرا یک نرم افزار هوشمند و مبتنی بر هوش مصنوعی است که تمامی گویش ها و لحجه های شیرین محلی کل ایران در ان موجود می باشدو این برنامه میتواند سرویس اوانگار یعنی گفتار به متن، ایماژ تولید تصویر از متن، اواشو متن به گفتار را ارائه دهد. اصولا نرم افزار و اپلیکیشن های جهانی از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند ولی این برنامه بین المللی توانسته این مشکل بزرگ را برای همیشه از بین ببرد.

دیگر لازم نیست که شما متن زیادی را با دست تایپ کنید و بنویسید با ویرا می توانید گفتار را به متنی کامل در بیاورید. یا متن صوتی مورد نظر خود را انتخاب کنید و به برنامه بسپارید تا متن ان را برای شما اماده کند. هوش مصنوعی برنامه میتواند لحجه های محلی را به راحتی تشخیص دهد و برای شما متنی فارسی ارائه دهد. همینطور می توانید ایده های خود را در متنی به برنامه دهید تا برای شما به تصویری زیبا تبدیل کند.

یا یک ثوصیف متنی به او دهید و تصویری جذاب تحویل بگیرید. همینطور ویرا دارای 300 هزار دایره لغات می باشد با هوش مصنوعی که میتواند متن شما را به گفتاری روان ارائه دهد. این برنامه کاملا رایگان میباشد و شما میتوانید از ان به طور کامل از خدمات ان استفاده کنید. و کلی خدمات جذاب دیگر که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. شما میتوانید هم اکنون جدید ترین نسخه برنامه را با لینک مستقیم از سرور های پرسرعت سایت ما دانلود کنید.

 

برنامه ویرا_ گفتار به متن ، تولید تصویر 
دانلود برنامه برنامه ویرا_ گفتار به متن ، تولید تصویر  با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات