خانه » دانلود برنامه یک زن _ ارتباط با متخصصین زنان Yekzan 10.4.2 برای اندروید

برنامه یک زن _ ارتباط با متخصصین زنان

برنامه یک زن _ ارتباط با متخصصین زنان
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه یک زن _ ارتباط با متخصصین زنانبرنامه یک زن _ ارتباط با متخصصین زنانبرنامه یک زن _ ارتباط با متخصصین زنانبرنامه یک زن _ ارتباط با متخصصین زنان

برنامه یک زن _ ارتباط با متخصصین زنان

ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار یک ابزار پزشکی به نام برنامه یک زن میپردازیم. شما با نصب برنامه یک زن چندین ابزار پزشکی برای بانوان خواهید داشت! ابزاری همچون: تقویم قاعدگی، تقویم بارداری هفته به هفته، تقویم تخمک گذاری و ارتباط پرسش و پاسخ با متخصصین زنان و مامایی خواهید داشت. سوالاتی همچون ناباروری، بارداری، زایمان، عفونت ها و سایر بیماری های زنان را از متخصصین زنان بپرسید. همینطور میتوانید از دیگر کاربران سوال بپرسید و یا اطلاعات خود را با انها به اشتراک بگذارید.

جدیدترین خبر های در مورد زنان و بهداشت زنان را در یک زن خواهید داشت. در قسمت بارداری و مراقبت هفته به هفته شما تمامی اطلاعات را می خوانید و در مورد نوزاد خود هم مطلع می شوید. اگر دنبال یک برنامه کامل برای بیماری یا مشاوره و یا اطلاعاتی درمورد بانوان هستید ما به شما برنامه یک زن را پیشنهاد می کنیم. وقت ان است که بانوان عزیز بیشتر درمورد خود دانسته و مراقب خود باشند! جدیدترین نسخه برنامه یک زن در سایتمان ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

برنامه یک زن _ ارتباط با متخصصین زنان
دانلود برنامه برنامه یک زن _ ارتباط با متخصصین زنان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات