خانه » دانلود برنامه مدریت کانال یوتیوب YouTube Studio 23.51.100 برای اندروید

برنامه مدریت کانال یوتیوب

برنامه مدریت کانال یوتیوب
  • نسخه 23.51.100
  • اندروید 8.0
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه مدریت کانال یوتیوببرنامه مدریت کانال یوتیوببرنامه مدریت کانال یوتیوببرنامه مدریت کانال یوتیوب

برنامه مدریت کانال یوتیوب

در این وقت از روز ما یک ابزار کاربردی به نام مدریت کانال یوتیوب را در شهر اندروید معرفی و منتشر می کنیم. یوتیوب یک سایت بسیار بزرگ و پرطرفدار است که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. سایتی که انواع ویدیو با هر سلیقه ای را که خواستید می توانید در ان پیدا کنید. یکی از پولساز ترین محصول گوگل است که سالیانه میلیار ها دلار در امد دارد. یوتیوب برای هر تبلیغی که بر روی ویدیو ها می گذارد مبلغی در یافت می کند اما همه ی این مبلغ به جیب گوگل نمی رود و بلکه قسمتی از ان را به صاحب ویدیو پرداخت می کنند.

در اوایل مبلغ تبلیغ ها ناچیز بوده است اما به مرور که می گذرد مبلغ ان هم بالا می رود! برای همین که افراد زیادی یوتیوبر می شوند و در امدی روزانه و یا ماهانه زیادی خواهند داشت. حتی شرکت هایی هستند که با ساخت کلیپ و ویدیو سالانه در امد های بالایی از این منظور کسب می کنند. اما مدریت کانال یوتیوب بسیار کار دشواری به این منظور شرکت گوگل این برنامه را طراحی و منتشر کرده است تا کاربران بتوانند راحت تر به امور خود برسند.

اپلیکیشن YouTube Studio برنامه ایست که به شما در مدریت کانالتان بسیار کمک می کند. می توانید به راحتی در کانال خود ویدیو منتشر کنید و یا ویدیوی بند انگشتی روی ان بگذارید. حتی میتوانید بازدید و امار ویدیو های خود را ببینید. و با مخاطبین خود به روش های مختلف تعامل کنید. لیست های پخش خود را مدریت کنید، به راحتی تنظیمات ویدیو های خود را انجام دهید، و کلی خدمات دیگر که بعد از نصب در اختیارتان قرار می گیرد. هم اکنون نسخه جدید این برنامه کاربردی در سایت ارائه شده که میتوانید با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید.

 

برنامه مدریت کانال یوتیوب
دانلود برنامه برنامه مدریت کانال یوتیوب با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *